Szeged belvárosában, több mint 20 éve az irodatechnikai szektorban tevékenykedő, folyamatosan bővülő cégünkhöz új munkatársat keresünk:

IT szerviztechnikus

Munkakörhöz tartozó feladatok:

Az irodatechnikai géppark magas szintű javítási/karbantartási feladatainak ellátása, valamint ezzel kapcsolatos tanácsadás.
Bejelentett meghibásodások megszüntetése, illetve a multifunkciós eszközök hálózatba illesztése.
A rábízott készletek, szerszámok, dokumentációk rendeltetésszerű használata, állaguk megőrzése.
A rábízott géppark javításához, karbantartásához szükséges anyagok, alkatrészek megrendelése.
A munkájával kapcsolatos bizonylatok eseményszerű, pontos, naprakész vezetése, és határidőre történő leadása.
A szervizszolgáltatást igénybe vevő ügyfelek megtartása, bővítése, szerződéskötés elősegítése.
Az osztály munkájának teljes körű támogatása.

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

Középfokú végzettség
„B” kategóriás vezetői engedély
Angol nyelv alapfokú ismerete
MS Office programcsoport alapos ismerete
Precíz, felelősségteljes munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
Magas fokú ügyfélorientáció
műszaki/informatikai végzettség
szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk:

Megbízható vállalati környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
céges gépjármű, telefon
Folyamatos képzések, oktatások, szakmai fejlődési lehetőség
versenyképes fizetés
teljes munkaidő
munkavégzés hétfőtől péntekig 8-16:30

Szükséges tapasztalat:

nem elvárás, de előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:

Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szeged, Csongrád-, Békés megye

Jelentkezni lehet a profilcopy@profilcopy.hu email címre elküldött szakmai önéletrajzzal.

Technikus
Technikus 2